Hlásím se + rozpis postav

5. srpna 2014 v 15:00 | ~WritingDemon~ |  Ostatní
Ahuy všichni!
V první řadě se moc omlouvám za nízkou/prakticky žádnou aktivitu, začalo léto, a byla jsem pořád pryč...včera jsem se vrátila z cirkusového tábora, a tedˇ budu do 13. 8. doma, tak ten čas využiji tady, a pokusím se nějak probudit blog :o)
Začnu třeba povídkou, kterou jsem sepsala během kouzelné noci pod stanem, jen...to bude chtít takový "úvod", protože ne každý zná Homestuck, že jo :D.
_____
Troll. Každý to slovo minimálně párkrát v životě slyšel. Nyní však nemám na mysli ošklivého obra, ani trollface. Trollové v Homestucku jsou tak trochu jiný level. Vypadají skoro jako lidé, mají šedou kůži a rohy. Mezi trolly funguje takový zvláštní systém hyerarchie, a to rozdělení "společenské prestiže" podle barev krve, přičemž fialová je nejvýše, a červená nejníže. Pro představu sem dám nějaké obrázky, popisky, a tak, a časem dovysvětlím ostatní...
Tedˇ už ale k těm postavám do povídky "Vzhůru a zpět" :o)
____

Signless/The Sufferer
Signless je jedinečný tím, že má červenou barvu krve, což je u trollů víc, než neobvyklé. Když byl malý, ujala se ho Dolorosa, která jej se vší láskou vychovala jako vlastního syna.
Povětšinou je klidný, a má jasné cíle, za kterými jde. Ovšem nikdy by (úmyslně) neudělal nic, co by ohrozilo jeho přátele, nebo matku. Bude hlavním charakterem celé tříkapitolové povídky ;o)


Dolorosa
Starostlivá, a pečující. Jinými slovy ji jednoduše nejde popsat. Po celou dobu povídky bude jakousi přihlížející ochránkyní, která nedá dopustit ani na ty, kdo si trest zaslouží. Jinak je taky velice moudrá, a ráda nabídne pomocnou ruku, nebo povzbudí. Prostě taková typická máma :o)


Disciple
Disciple bude první, kdo se k Signlessovi a Dolorose přidá, a to ještě v prvním díle. Je hezká a milá, i když trochu ztřeštěná. Ptáte se proč? Protože se stále snaží "párovat" všechny, kdo jsou v jejím okolí, ale nemyslí to zle. Když ji to baví, tak jí to nechme, no ne? :o)
Pro Signlesse je věrnou přítelkyní, a později láskou... /dál spoilerovat nebude/


Psiioniic/Psii
Další člen Signlessovy malé "družiny". Zpočátku o Signlessových plánech pochyboval, ale časem se z něj loajální kamarád, na kterého se mohou všichni spolehnout.

Mindfang
Jedna z "méně kladných" postav, ke kterým se pomalu ale jistě dostáváme. Brázdí oceány na obrovském korábu s Dualscarem, ke kterému jí váže smlouva o vzájemné pomoci a spojenectví. Jinak je zcela nezávislá. Kupředu ji pohání touha po bohatství a moci.


Dualscar
Orphaner Dualscar patří k hlavním "záporákům" celé povídky. Dal by se charakterizovat jako nesmírně bohatý, sobecký a krutý "člověk". Kdysi přísahal, že mezi ním a Mindfang nikdy nebude nic víc, než dočasné spojenectví, avšak i přes to se na ni stále pokouší zapůsobit.


Condesce
Nejbohatší a nejmocnější ze všech. Taková císařovna, která má vše pod palcem. Stejně jako ostatní z vládnoucí vrstvy prosazuje názor, že "nižší krev" se nehodí jinam, než do otroctví, nebo pod drn.


Samozřejmě je tam ještě několik důležitějších charakterů, hlavně tedy záporných, ale to bych tady psala do večera, tak tady máme pár těch nejdůležitějších. Kdo je vám nejsympatičtější, a koho naopak už od pohledu nenávidíte? :o)
~WritingDemon~

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dirk, nebo Jake? Kdo se vám líbí více?

Dirk <3
Jake <3
Dokonalí jsou jen spolu <33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama